Logo Santander Biuro Makleskie Zamów raport

Drogowskaz inwestycyjny

Spróbuj swoich sił na giełdzie, a dzięki naszej pomocy przekonasz się, jakie to łatwe! Skorzystaj z bezpłatnych rekomendacji w ramach usługi Drogowskazu inwestycyjnego i zacznij inwestować.

  • Raz w miesiącu przedstawimy Ci gotowye zestawy propozycji inwestycyjnych, dopasowane do Twojej sytuacji, potrzeb i możliwości – wystarczy, że wypełnisz ankietę.
  • Wskażemy Ci kierunek, ale pamiętaj, że wybór inwestycji należy do Ciebie – dzięki temu zyskasz nieocenione doświadczenie na rynku kapitałowym.

Wszystko zrobisz online, wystarczy, że masz rachunek maklerski w Santander Biuro Maklerskie.

Inwestuj ze wsparciem

Propozycje naszych ekspertów obejmują:

  • akcje spółek polskich
  • akcje spółek amerykańskich
  • akcje spółek ze strefy euro
  • ETF-y

Dla Twojej wygody wszystko umieściliśmy w jednym dokumencie.

Korzystając z Drogowskazu inwestycyjnego otrzymasz wsparcie w inwestycjach - informacje o rekomendowanych do Twojego portfela instrumentach. Pamiętaj jednak, że decyzja zawsze należy do Ciebie. Aby łatwiej było Ci ją podjąć możesz dodatkowo skorzystać z opracowań naszych ekspertów opracowań naszych ekspertów, którzy na bieżąco monitorują i komentują wydarzenia na światowych rynkach.

Marcin Działek

Marcin Działek analityk techniczny, doradca inwestycyjny.

Każdego dnia roboczego przedstawia polskie i zagraniczne instrumenty finansowe, których trend jego zdaniem odwróci się w najbliższym czasie.

Co poniedziałek w materiałach wideo prezentuje polskie oraz zagraniczne okazje inwestycyjne tygodnia.

Paweł Danielewicz

Paweł Danielewicz makler papierów wartościowych,
prekursor analizy wg. technik Fibonacciego.

Codziennie od poniedziałku do piątku w formie wideo aktualizuje i omawia kluczowe obszary cenowe dla indeksów: WIG20, DAX i S&P500.

Ponadto Komentarze do polskiej i amerykańskiej giełdy przybliżą najważniejsze wydarzenia, które mogą mieć wpływ na zachowania inwestorów.

Informacje o aktualnych opracowaniach możesz otrzymywać bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail. Wystarczy, że włączysz powiadomienia dostępne w zakładce Moje usługi serwisu Inwestor online.

Zacznij inwestować

Zaloguj się do serwisu Inwestor online i wybierz opcję Drogowskaz inwestycyjny

1

Do skorzystania z usługi Drogowskaz inwestycyjny, która jest usługą doradztwa inwestycyjnego, niezbędne jest wypełnienie ankiety odpowiedniości, dzięki której możemy poznać Twoją indywidualną sytuację. Wypełnij ją w opcji Moje usługi --> Ankieta do drogowskazu inwestycyjnego. Pamiętaj, że udzielanie rzetelnych odpowiedzi jest niezbędne, abyśmy mogli zaproponować model dopasowany do Twoich oczekiwań i potrzeb.

2

Na kolejnym ekranie zaakceptuj warunki świadczenia usługi, abyśmy mogli Ci wyświetlić nasze propozycje inwestycyjne.

3

Śledź instrumenty finansowe rekomendowane przez nas w portfelu modelowym, ale pamiętaj, że to jak będzie wyglądał finalnie portfel Twoich inwestycji zależy tylko do Ciebie. Serwis Inwestor online jest dostępny przez całą dobę – możesz więc składać zlecenia o dowolnej porze.

4

Bądź na bieżąco! Zamów powiadomienia e-mail lub SMS, dzięki którym żadna zmiana w portfelu modelowym nie umknie Twojej uwadze.

5