Wygodne narzędzia

Aplikacja Inwestor mobile oraz serwis Inwestor online, a w nim dostępne m.in. zlecenia zaawansowane.

GPW dla aktywnych

Inwestuj w polskie akcje i ETF-y korzystając z niskich prowizji:

  • 0,29% dla posiadaczy Rachunku TopTrader od zleceń internetowych oraz mobilnych
  • 0,34% dla posiadaczy Rachunku Trader od zleceń internetowych oraz mobilnych
  • tylko 0,15% za zamknięcie pozycji w day tradingu

Szczegóły znajdziesz w Taryfie opłat i prowizji

Kontrakty terminowe

Korzystaj z niskich prowizji inwestując w indeksowe kontrakty terminowe na warszawskim parkiecie:

  • 6 zł dla posiadaczy Rachunku TopTrader
  • 7 zł dla posiadaczy Rachunku Trader
  • 6 zł za zamknięcie pozycji w day tradingu

Wygodnie i szybko

Aby aktywnie inwestować potrzebujesz łatwego i szybkiego dostępu do giełdy. Nic prostszego – jeśli jesteś klientem Santander Biuro Maklerskie zaloguj się do serwisu Inwestor online albo aplikacji Inwestor mobile.

Jeśli nie znasz jeszcze naszej aplikacji – pobierz ją z Google Play lub App Store i przekonaj się jak szybkie i wygodne jest mobilne inwestowanie. Ustawiając krótki PIN mobile i aktywując zapamiętanie numeru NIK, zapewnisz sobie błyskawiczny dostęp do giełdy w swojej komórce.

Inwestuj dynamicznie z wyjątkowo niską prowizją day trading.

Profesjonalne wsparcie

W Strefie Premium serwisu Inwestor online znajdziesz specjalne opracowania: Pomysł dla tradera, Quick trade i ATrakcję dnia (dot. rynku kasowego) oraz analizy futures na WIG20, DAX oraz S&P500 intraday.

Przydatne materiały znajdziesz też poza Strefą Premium – sprawdź komentarz wideo na WIG20, DAX i S&P500, Spółkę dnia, Zagraniczną okazję dnia, Tydzień na giełdach zagranicznych (także w formie wideo) i Raport surowcowy.

Jeśli inwestujesz w kontrakty terminowe, sprawdź także zlecenia zaawansowane, które pozwalają zaoszczędzić czas i pomagają podejmować decyzje na dynamicznym rynku.

Inwestuj z profesjonalnym wsparciem i przy pomocy nowoczesnych narzędzi.

Zacznij inwestować

Zaloguj się do serwisu Inwestor online lub zadzwoń do Contact Center i złóż dyspozycję przystąpienia do Rachunku Trader / Rachunku TopTrader.

2

Jeśli chcesz inwestować na giełdach zagranicznych zaloguj się do serwisu Inwestor online lub zadzwoń do Contact Center i złóż dyspozycję rozszerzającą umowę maklerską o świadczenie usług w zakresie zagranicznych instrumentów finansowych

3

Jeśli chcesz inwestować w kontrakty terminowe lub opcje zaloguj się do serwisu Inwestor online lub zadzwoń do Contact Center i złóż dyspozycję rozszerzającą umowę maklerską w zakresie derywatów.

4

Pobierz aplikację Inwestor mobile

5

Inwestuj aktywnie, korzystaj z profesjonalnego wsparcia i innych przywilejów traderów.

6